Aktuality

Dopisy a zprávy, které nám vždy dělají radost. Děkujeme Gabriele M.

Smekáme, nejen s nadcházejícím Dnem matek, před každou maminkou, která dokáže tak skvěle pečovat o svoje dítě a prát se s nepřízní osudu. 

Finanční dar pro malého Daníka

Naše nadace podpořila finančním darem malého Daníka, který trpí raritním onemocněním: genetickou poruchou, zvanou Infantilní cystinóza. Byl prvním diagnostikovaným dítětem v historii ČR. Do současné doby trpí touto chorobou v naší republice pouze dvě děti. (Celosvětově 2 000 dětí.)

Příspěvek na léčbu Petry putoval na rehabilitaci v Kladrubech

V prosinci jsme na charitativním koncertě naší nadace předali šek v hodnotě 50 000 Kč rodičům Petry Ptáčníkové. Petra se léčí od srpna loňského roku, kdy jí zdánlivě neškodné klíště způsobilo zánět mozkových blan, klíšťovou encefalitidu a ochrnula na dolní končetiny.

Děti z Dětského domova Litovel si užívají jarní prázdniny v Kořenově

Naše "práce" nás prostě baví! Tomáš Horáček (zakladatel naší nadace) se byl dneska podívat za dětmi z Dětského domova Litovel, které si užívají jarní prázdniny v Kořenově.

Nadace přispěla na rehabilitaci, která není hrazená z veřejného zdravotního pojištění

Lenička má kombinované (mentální a pohybové) postižení. Její maminka se o ní i její sestru skvěle stará. Jako samoživitelka to má ale opravdu těžké. (Klobouk dolů před její péčí.)

Email od "tety" z Dětského domova Litovel

"Dobrý den, zasílám několik málo fotek z přípravy na hory. Už se moc těšíme." ... DNES NÁM PŘIŠEL EMAIL OD "TETY" Z DĚTSKÉHO DOMOVA LITOVEL, KTERÝ NÁM UDĚLAL VELIKOU RADOST!

Finanční podpora rodin, které potřebují pomoci v tíživých situacích

Naše správní rada odsouhlasila finanční podporu dalších rodin, které potřebují pomoci v tíživých situacích. 

Sledujeme příběhy a osudy těch, kterým jsme pomohli

Příběhy a osudy těch, kterým naše nadace pomáhá pro nás nekončí "předáním daru". S těmi, kterým jsme pomohli jsme i nadále v kontaktu a připraveni opět pomoci, pokud to bude potřeba. 

Hodně štěstí, zdraví, lásky a radosti do roku 2018

Dovolte, abychom Vám popřáli hodně štěstí, zdraví, lásky a radosti do roku 2018. Když se ohlédneme za tím letošním rokem, máme dobrý pocit. Slyšeli a četli jsme od Vás mnoho příběhů a snažili se podpořit ty, kteří to nejvíce potřebují. Pomáhali jsme hlavou i srdcem. 

MENU
KONTAKT
Image