Aktuality

Charitativní večer Nadace The Horacek Group Foundation

Kostel sv. Karla Boromejského – nádherné místo pro náš charitativní večer, který jsme pořádali 14. prosince. Program večera zahájily (skvělé!) děti z dětského sboru Claireton Chorale. Následovalo vystoupení přední české mezzosopranistky Andrey Togel Kalivodové. Ale to nejdůležitější, proč jsme se ten večer všichni sešli teprve následovalo...

 

První šek na 50 000 Kč si převzaly zástupkyně Dětského centra Stránčice. (Ve kterém je poskytována pomoc dětem se zdravotním i kombinovaným postižením.).

Pro další šek – také v hodnotě 50 000 Kč si přišli rodiče Petry Ptáčníkové. (Petra je totiž od srpna, kdy jí zdánlivě neškodné klíště způsobilo zánět mozkových blan, klíšťovou encefalitidu a po několikatýdenním pobytu v Nemocnici Na Bulovce jí bylo ještě diagnostikováno ochrnutí dolních končetin. Petru teď čeká náročné cvičení v Rahabilitačním ústavu v Kladrubech. Budoucnost a vyhlídky na uzdravení jsou nejasné, ale naděje existuje a my chceme pomoci, jak jen to bude možné.)

Zakladatel nadace Tomáš Horáček spolu s hercem a členem správní rady nadace Zdeňkem Podhůrským nakonec předali poukaz na týdenní pobyt na horách pro Dětský domov Litovel. Všechny děti z dětského domova tak můžou o jarních prázdninách strávit týden v Pensionu Poezie v Kořenově v Jizerských horách.

MENU
KONTAKT
Image